6. 12. VÁNOČNÍ HERNA

Tradiční předvánoční hraní v Ántré od 15 do 18 hodin. Přijďte si půjčit hru na zimní prázdniny. Vzhledem k tomu, že další hernu chystáme až na březen, bude Vaše na krásné tři měsíce za jedno půjčovné. ;). Jestli sháníte dárky pod stromeček, máte možnost si nakoupit u nás. A jestli si nechcete nic odnést, přijďte prostě jen tak :). Přijďte si zahrát!
Přijďte si zahrát!

Pár slov o naší půjčovně a prodejně

Přes prázdniny můžete naše hry najít v Černé v Pošumaví a v Horní Plané, od září pak v Českém Krumlově.

Naše prodejna a půjčovna je tu především proto, abyste měli čím zkrátit dlouhé zimní večery, čím zabavit děti, anebo třeba abyste sehnali výborný a užitečný dárek. Máme pro Vás hry všeho druhu a pro jakýkoliv věk hráčů již od dvou let. Najdete zde pártyhry, strategie, logické, naučné i oddychové. Hry, které najdete v našem stále doplňovaném katalogu, si můžete půjčit již od 50 korun za měsíc nebo koupit nové. Většinu her máme otevřenou, a tak si je můžete v klidu prohlédnout. Rádi Vám vysvětlíme pravidla, předvedeme a pomůžeme s výběrem. Velkou část her jsme pro Vás s řadou našich přátel testovali desítky i stovky hodin a toto „testování na lidech“ nikdy nekončí :-).

Těšíme se na Vás! Tak přijďte....

... s úsměvem :-)

Co nás čeká:

Další hernu chystáme na březen. Budete-li chtít naše služby využít dříve, ozvěte se nám ;)

Co už je za námi:

Spousta herních pátků v klubu Ántré v Českém Krumlově a k tomu řada zajímavých jednorázových akcí.
Jsme tu pro Vás už od roku 2012. Máte-li zájem, rádi přijedeme i přímo k Vám a zorganizujeme herní odpoledne. Pro pedagogy pak umíme připravit zajímavou přednášku s prezentací o užitečnosti her :-).