11. 2. ZIMNÍ HERNA

Krušné časy snad už pomalu končí, a tak Vás moc rádi zveme na další oblíbenou hernu, která se tentokárt uskuteční v pátek 11. 2. od 14 do 17 hodin v Ántré. Rozhodně se máte na co těšit. Nakoupili jsme řadu nových her pro školkové děti, pro ty větší i pro dospělé a pilně jsme je pro Vás testovali. Tak si přijďte zahrát s námi ;).

Pár slov o naší půjčovně a prodejně

Přes prázdniny můžete naše hry najít v Horní Plané, od září pak v Českém Krumlově.

Naše prodejna a půjčovna je tu především proto, abyste měli čím zkrátit dlouhé zimní večery, čím zabavit děti, anebo třeba abyste sehnali výborný a užitečný dárek. Máme pro Vás hry všeho druhu a pro jakýkoliv věk hráčů již od dvou let. Najdete zde pártyhry, strategie, logické, naučné i oddychové. Hry, které najdete v našem stále doplňovaném katalogu, si můžete půjčit již od 50 korun za měsíc nebo koupit nové. Většinu her máme otevřenou, a tak si je můžete v klidu prohlédnout. Rádi Vám vysvětlíme pravidla, předvedeme a pomůžeme s výběrem. Velkou část her jsme pro Vás s řadou našich přátel testovali desítky i stovky hodin a toto „testování na lidech“ nikdy nekončí :-).

Těšíme se na Vás! Tak přijďte....

... s úsměvem :-)

Co nás čeká:

Další hernu chystáme na začátek prosince.

Co už je za námi:

Spousta herních pátků v klubu Ántré v Českém Krumlově a k tomu řada zajímavých jednorázových akcí.
Jsme tu pro Vás už od roku 2012. Máte-li zájem, rádi přijedeme i přímo k Vám a zorganizujeme herní odpoledne. Pro pedagogy pak umíme připravit zajímavou přednášku s prezentací o užitečnosti her :-).