20. 3. PŮJČOVÁNÍ HER DOMŮ MÍSTO BŘEZNOVÉ HERNY

Nastal ideální čas sednout si doma s dětmi nad nějakou pěknou hrou. Plánovanou hernu jsme bohužel museli zrušit, ale nabízíme místo ní půlhodinku půjčování. V pátek od 14:30 do 15 hodin si můžete hry půjčit v pravé zadní části parkoviště v Jelence. POZOR, BUDEME PŮJČOVAT POUZE HRY PŘEDEM ZAREZERVOVANÉ. Rezervovat hry nebo si domluvit jiný termín předání můžete na info@in-hry.cz.
Snad nám to vyjde. Přistupujte jednotlivě :).

Pár slov o naší půjčovně a prodejně

Přes prázdniny můžete naše hry najít v Černé v Pošumaví a v Horní Plané, od září pak v Českém Krumlově.

Naše prodejna a půjčovna je tu především proto, abyste měli čím zkrátit dlouhé zimní večery, čím zabavit děti, anebo třeba abyste sehnali výborný a užitečný dárek. Máme pro Vás hry všeho druhu a pro jakýkoliv věk hráčů již od dvou let. Najdete zde pártyhry, strategie, logické, naučné i oddychové. Hry, které najdete v našem stále doplňovaném katalogu, si můžete půjčit již od 50 korun za měsíc nebo koupit nové. Většinu her máme otevřenou, a tak si je můžete v klidu prohlédnout. Rádi Vám vysvětlíme pravidla, předvedeme a pomůžeme s výběrem. Velkou část her jsme pro Vás s řadou našich přátel testovali desítky i stovky hodin a toto „testování na lidech“ nikdy nekončí :-).

Těšíme se na Vás! Tak přijďte....

... s úsměvem :-)

Co nás čeká:

Další hernu chystáme na poslední červnový pátek. Ale možná spustíme v průběhu jara ještě nějakou další akci ;)

Co už je za námi:

Spousta herních pátků v klubu Ántré v Českém Krumlově a k tomu řada zajímavých jednorázových akcí.
Jsme tu pro Vás už od roku 2012. Máte-li zájem, rádi přijedeme i přímo k Vám a zorganizujeme herní odpoledne. Pro pedagogy pak umíme připravit zajímavou přednášku s prezentací o užitečnosti her :-).