11. 10. PODZIMNÍ HERNA

Po záříjovém mumraji už se Vám určitě stýská po deskovkách :). Moc se na Vás těšíme při tradiční podzimní herně v Ántré, jako obvykle od 15 do 18 hodin. Následující herna bude až v prosinci, takže jestli se chystáte si nějaký kousek zapůjčit, za jedno půjčovné je Váš na dva měsíce ;).
Přijďte si zahrát!

Pár slov o naší půjčovně a prodejně

Přes prázdniny můžete naše hry najít v Černé v Pošumaví a v Horní Plané, od září pak v Českém Krumlově.

Naše prodejna a půjčovna je tu především proto, abyste měli čím zkrátit dlouhé zimní večery, čím zabavit děti, anebo třeba abyste sehnali výborný a užitečný dárek. Máme pro Vás hry všeho druhu a pro jakýkoliv věk hráčů již od dvou let. Najdete zde pártyhry, strategie, logické, naučné i oddychové. Hry, které najdete v našem stále doplňovaném katalogu, si můžete půjčit již od 50 korun za měsíc nebo koupit nové. Většinu her máme otevřenou, a tak si je můžete v klidu prohlédnout. Rádi Vám vysvětlíme pravidla, předvedeme a pomůžeme s výběrem. Velkou část her jsme pro Vás s řadou našich přátel testovali desítky i stovky hodin a toto „testování na lidech“ nikdy nekončí :-).

Těšíme se na Vás! Tak přijďte....

... s úsměvem :-)

Co nás čeká:

28. 6. 2019 ČERVNOVÁ HERNA. 13 až 16 hodin, Klub Ántré, Český Krumlov

Co už je za námi:

Spousta herních pátků v klubu Ántré v Českém Krumlově a k tomu řada zajímavých jednorázových akcí.
Jsme tu pro Vás už od roku 2012. Máte-li zájem, rádi přijedeme i přímo k Vám a zorganizujeme herní odpoledne. Pro pedagogy pak umíme připravit zajímavou přednášku s prezentací o užitečnosti her :-).