Milí příznivci společenských her,

na této stránce bychom Vás rádi seznámili s výhodami výpůjčky v naší půjčovně. Plné znění Pravidel půjčovny včetně formuláře k přihlášení si můžete stáhnout zde nebo přečíst tady. My Vám ale chceme dát mnohem víc...

 

Něco navíc

Od pátku do pátku. Půjčovné účtujeme za každý započatý týden. Ten vždy začíná až po následující zavírací době půjčovny. První týden máte tedy hru 8 dní.

Chcete si hru půjčit na více než jeden týden? Žádný problém. Pro lepší přehled budeme rádi, pokud nám dáte vědět, že si hru necháváte déle, abychom s ní nepočítali pro další hráče. Stačí se ozvat na náš email.

Líbí se Vám hra a chcete ji domů? Pokud Vám nevadí, že je rozbalená, zkrátka si ji nechte a nezatěžujte se další cestou k nám. My si necháme zálohu. Jen se nám, pokud možno, ozvěte.

Chcete-li hru jako dárek nebo zkrátka novou neohranou, přijďte do naší půjčovny. Řadu půjčovaných her máme k dispozici v originálním balení ke koupi, a to za velmi příznivé ceny. Ty ostatní hry jsme schopni většinou do týdne zajistit. V případě, že jste hru měli půjčenou, místo vratné zálohy snížené o půjčovné (v případě vypůjčení na 1 týden) Vám můžeme dát novou.

Pro vytrvalé hráče máme řadu dalších výhod. Například každou pátou týdenní výpůjčku zdarma či slevu 3 % na nákup tří a více her najednou.

Propadnete-li herní mánii, rádi Vás po deseti výpůjčkách přivítáme v HERNÍM KLUBU, ve kterém už se nemusíte zabývat placením zálohy, získáte 5 % slevu na každý nákup a řadu dalších výhod.

Baví Vás naše hry a celá naše půjčovna? Doporučte je svým známým!

 

Další informace Vám moc rádi poskytneme osobně v naší půjčovně, telefonicky nebo elektronicky a také je najdete na našich webových stránkách.

 

Přejeme Vám spoustu krásných chvil strávených s moderními hrami. Zůstaňte hraví a hlavně...

 

         ... s úsměvem